Inżynier nie jest po to, aby szukać problemów, ale po to, aby je rozwiązywać.

Inżynier nie jest po to, aby szukać problemów, ale po to, aby je rozwiązywać.

Projektowanie instalacji fotowoltaicznych, cała Polska - Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Katowice, cała Polska...

Projektowanie instalacji fotowoltaicznych | Solisa.plZajmujemy się kompleksowym przygotowaniem inwestycji w instalacje fotowoltaiczne. Pierwszym etapem wykonania inwestycji jest stworzenie koncepcji instalacji fotowoltaicznej w oprogramowaniu PV SOL. Definiujemy w nim szczegółowe informacje jak region klimatyczny, wprowadzamy elementy instalacji: panele fotowoltaiczne, inwertery i przeprowadzamy symulację. Dobieramy różne elementy instalacji i sprawdzamy ją w wielu wariantach przedstawiając analizę energetycznych zysków i stratr. Dzięki modelowaniu w PV SOL projekt instalacji będzie przemyślany i dokładnie policzony. 

Kolejnym etapem jest wykonanie projektu budowlanego instalacji fotowoltaicznej przez osobę z uprawnieniami budowlanymi w zakresie projektowania instalacji elektrycznych. Etapem kończącym wykonanie projektu jest uzyskanie wszelkich niezbędnych dla typu inwestycji warunków i pozwoleń. 

Koszt wykonania projektu 1000,00 zł netto do 40 kW, jesli moc jest wieksza cena ustalana indywidualnie.

Projekt w PV SOLProjektowanie instalacji
BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates