Inżynier nie jest po to, aby szukać problemów, ale po to, aby je rozwiązywać.

Inżynier nie jest po to, aby szukać problemów, ale po to, aby je rozwiązywać.

Dystrybutor paneli i systemów fotowoltaicznych oraz inwerterów i mocowań. Cała Polska - Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Katowice, cała Polska...

Sprzedaz panelu fotowoltaicznych | Dystrybutor Solisa.pl

SOLISA jest dystrybutorem fotoogniw, systemów montażowych, inwerterów oraz niezbędnego asortymentu. Oferujemy rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb. Specjalizujemy się w projektowaniu i realizacji instalacji systemów fotowoltaicznych.

Czym są panele fotowoltaiczne i jak działają?

Panel fotowoltaiczny to urządzenie, które zamienia energię słoneczną w prąd. Jego ogniwa sterowane są przez inwerter, który przekształca prąd stały w zmienny i umożliwia zasilanie domowych urządzeń. Inwerter jest również odpowiedzialny za przesyłanie energii do naszej sieci elektroenergetycznej. Obecnie dostępne panele posiadają ogniwa monokrystaliczne i polikrystaliczne.

W panelach monokrystalicznych ogniwa tworzące moduł budowane są z jednorodnego krzsytału krzemu, którego powierzchnia jest gładka i ma kolor ciemnoniebieski lub czarny. Monokrystaliczne panele charakteryzują się dużą wydajnością 15-19%.

W panelach polikrystalicznych ogniwa tworzące moduł składają się z wielu wykrystalizowanych kawałków krzemu o nierównej powierzchni, czesto widać krawędzie mniejszych kryształów. Ogniwa te posiadają jasną niebieską barwę i charakteryzują się wydajnością na poziomie 14-16 %. Ogniwa produkowane sa w 3 klasach jakościowych A, B, C. Im wyższa klasa ogniwa tym większa jego moc i mniejsze straty wewnętrzne.

Oferujemy kompleksowe systemy fotowoltaiczne największych światowych producentów jak SHARP, Selfa Photovoltaics, Yingli Solar, Amerisolar, BLD SOLAR, Suntech Power. W skład oferty wchodzą panele fotowoltaiczne, systemy i elementy montażowe, nowoczesne inwertery. Zapraszamy do kontaktu i zadawania pytań.

Panele słoneczne SHARP | Solisa.pl Panele słoneczne Selfa | Solisa.pl Panele słoneczne Yingi Solar | Solisa.pl
 Panele słoneczne Amerisolar | Solisa.pl  Panele słoneczne BLD Solar | Solisa.pl  Panele słoneczne SUNTECH | Solisa.plPanele fotowoltaiczne
BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates