Inżynier nie jest po to, aby szukać problemów, ale po to, aby je rozwiązywać.

Inżynier nie jest po to, aby szukać problemów, ale po to, aby je rozwiązywać.

Badania termowizyjne w budownictwie - Warszawa, Wrocław, Katowice, Kraków, Poznań, cała Polska...

termowizja budownictwo mieszkanioweWykonujemy badania i pomiary termograficzne dla sektora przemysłowego, użyteczności publicznej i budownictwa mieszkaniowego. Z naszych usług korzystają deweloperzy, urzędy dzielnic i miast, wspólnoty mieszkaniowe oraz klienci indywidualni. Wykonujemy pomiary na terenie całego kraju. 

Polecamy stosowanie badania kamerą termowizyjną do oceny jakości izolacji termicznej ścian, okien, drzwi, dachów, stropów i całych budynków. Wykorzystanie tej metody w odniesieniu do budownictwa mieszkaniowego pozwala skontrolować przeprowadzoną termomodernizację lub wykazać miejsca usterek. Do najszęściej wykrywanych wad należą, brak ciągłości warstwy izolacyjnej, niedostateczna jakość lub parametry materiału izolacyjnego, ubytki w izolacji, zawilgocenia. 

Każde badanie termowizyjne jest dostosowywane do warunków, obiektu oraz wyznaczonych celów badawczych. Jako audytorzy wiemy jak ważne są wszystkie elementy procesu badania termowizyjnego oraz standaryzacja raportu, który przekazujemy po badaniu. Każde badanie to indywidualny cykl przygotowań: 
- dobór kamery z odpowiednią rozdzielczością termiczną
- wiedza wykonawcza i projektowa na temat budynku
- wykonanie dodatkowych pomiarów w trakcie badania innym urządzeniem Przestrzeganie procedur, znajomość metodologii badawczej oraz wieloletnie doświadczenie w analizie obrazów termowizyjnych pozwala nam przeprowadzić dowolne badanie termowizyjne z pogłębioną analityką w formie raportu z certyfikatem. 

Termowizja budowlana
BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates